فرش ماشینی

طرح های پرفروش تابلو فرش ماشینی

designs-pictorial-carpet.jpg

تابلو فرش در صنعت فرش ماشینی همواره دارای تنوع بسیار زیادی بوده است  از این رو انتخاب بین همه مدل های موجود تابلو فرش کار بسیار دشواری است . بعضی به دنبال تابلو فرشهای ابریشمی هستند بعضی دیگر تابلو فرشهای فانتزی را می پسندند  و بعضی دیگر نمونه های خارجی و یا ترک را انتخاب می کنند بعضی هم به دنبال  تابلو فرشی هستند که اصالت طرح محصول  دستباف را داشته باشند .

 

طرح های پرفروش تابلو فرش ماشینی

بالاترین حجم سفارشات از طرح های  تابلو فرش ماشینی در سبک دستباف می باشد . تابلو فرش طرح دستبافت اصفهان  و نایین  ، طرح دستباف تبریز و کاشان  از این دسته هستند و رنگ انتخابی از بین فرشهای سرمه ای رنگ ، کرم رنگ ، آبی کاربنی و آّبی فیروزه ای و یا تابلو فرش هایی با رنگ کرم و سرمه ای می باشد . نمودار فروش تابلو فرش کاشان نشان از خرید فرش هایی با رنگ شاد و طرح های مدرنتر و شلوغ تر با رنگهای بیشتر توسط زوج های جوان را نشان می دهد . هر کدام از طرح های بالا می تواند در دسته بندی 700 شانه تا 1200 شانه با تراکم های 2550 تا 3600 انتخاب گردد . که همه این مثالهای بالا بسته به علایق شخصی خریدار در انتخاب تابلو فرش دارد .

محصولات را خریداری کنید : تابلو فرش های ماشینی

 

بهترین طرح های موجود در تابلو فرش

1- تابلو فرش طرح کلبه :

مشخصات فنی این طرح عبارت است از : تعداد رنگ های به کار گرفته در این طرح 14 رنگ اصلی و جذاب می باشد که با آن توانسته جلوه کلبه و طبیعت را به خوبی نمایانگر کند ، تعداد شانه و تراکم این اثر زیبا را می توان اینگونه گفت که با تعداد 1000 شانه و تراکم 3000 جلوه ای بی بدیل در تولید تابلو فرش ایجاد کرده است ، جنس و نخ استفاده شده در این طرح صد در صد اکرلیک هیت ست شده می باشد که علاوه بر مقاوت بالایی که در اثر گرما دارد ضد حساسیت هم هست و این نکته قابل قبولی برای این تابلو فرش می باشد ، تابلو فرش طرح کلبه در دو سایز 80*50 و 100*50 با دستگاه های پیشرفته HCP تولید می شود .

محصول : خرید تابلو فرش کلبه

 

2-  تابلو فرش طرح آسیاب آبی :

اما درباره مشخصات این طرح آمده است که : رنگ های بوم این اثر 14 رنگ واقعی به کارگرفته شده است تا بتواند عکس این  آسیا ب زیبا را به درستی نشان دهد ، این طرح 1000 شانه و تراکم 3000 می باشد که فرشی دستبافت گونه را به یاد خریدار می اندازد ، جنس الیاف استفاده شده در این اثر زیبا صد درصد اکریلیک و هیت ست شده می باشد که در مقابل گرما مقاومتی بالا را از خود نشان می دهد ، این اثر به یاد ماندنی  در دو سایز 80*50 و 100*50 با دستگاه های پیشرفته HCP تولید  و روانه بازارمی شود .

محصول : خرید تابلو فرش آسیاب بادی

 

3-  تابلو فرش طرح آیت الکرسی :

این تابلو فرش قرآنی زیبا دارای مشخصات ذیل می باشد : تعداد رنگ به کار گرفته در این آیه 14 رنگ ، تعداد تراک استفاده شده در این تابلو فرش 1000 شانه با تراکم 3000 است ، جنس نخ استفاده شده در این تابلو هیت ست شده اکرلیک است که در مقابل شست و شو مقاومت بالایی دارد ، این اثر قرآنی در دو سایز 80*50 و 100*50 با دستگاه HCP تولید شده است .

محصول : خرید تابلو فرش آیت الکرسی

 

4-  تابلو فرش طرح اسب :

خصوصیات مندرج در پشت تابلو فرش : این محصول با دارا بودن 14 رنگ همچون عکسی واقعی جذابیت این طرح را به ما نشان می دهد ، در این تابلو فرش برای کیفیت دادن به این اثر زیبا  در تولید این محصول از شانه ای بالغ بر 1000 و تراکمی 3000 استفاده شده است ، جنس نخ های به کار گرفته شده در این محصول اکرلیک هیت ست شده صد در صد می باشد ، تابلو فرش طرح اسب در دو سایز 80*50 و 100*50  و با استفاده از بهترین دستگاه HCP تولید شده است .

محصول : خرید تابلو فرش اسب

 

5- تابلو فرش طرح اسکله :

تابلو فرش طرح اسکله را می توان یکی از شاهکارهای تولید شده در زمینه تابلو فرش دانست . این محصول با دارا بودن 14 رنگ واقعی در بوم خود یکی از جذاب ترین طرح ها به شمار می رود . تعداد گره های عرضی و طولی این محصول   1000  شانه و تراکم 3000 می باشد .، جنس والیاف به کار رفته در این تابلو نخ هیت ست شده صد در صد اکرلیک می باشد و این طرح در دو اندازه  80*50 و 100*50 و با استفاده از دستگاه HCP  تولید شده است .

محصول : خرید تابلو فرش اسکله

 

6- تابلو فرش طرح بختیاری :

شاید بین تابلو فرش های تولیدی طرح بختیاری به خاطر شرایط اقلیمی و بوم شناسی دارای اهمیت باشد . این محصول از 14 رنگ اصلی بافته شده است و به بیننده حس زنده بودن تصویر را القا می کند ، در بافت این طرح از 1000 شانه و با ترکم 3000 استفاده شده است ، نخ استفاده شده در تابلو صد در صد اکرلیک هیت ست شده می باشد که در ضد حساسیت می باشد ،  تابلو فرش  طرح بختیاری  در دو سایز  80*50 و 100*50 با استفاده از ماشین های به روز HCP  تولید شده است .

محصول : خرید تابلو فرش بختیاری

 

7- تابلو فرش طرح جاده برفی :

در این طرح زیبا از 14 رنگ اصلی برای زنده کردن و جلوه دادن تصویر استفاده شده است و تعداد گره های استفاده شده در این طرح 1000 شانه و تراکم 3000 می باشد که حالتی دستبافت گونه را به وجود آورده است . نخ و الیاف استفاده شده در این طرح اکرلیک هیت ست شده است و این تابلو فرش زیبا در دو اندازه 80*50 و 100*50 با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه تولید شده است .

محصول : خرید تابلو فرش جاده برفی

کلمات کلیدی مرتبط :
'طرح های تابلو فرش' , 'تابلو فرش های پرفروش' , 'طرح های پرفروش تابلوفرش ماشینی' , 'انواع طرح های تابلو فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
صادرات گلاب کاشان
خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی
خواص باورنکردنی گلاب
فروش و صادرات گلاب اصل کاشان
چند نکته برای مراقبت از فرش ماشینی
ادامه
clear-bug-div