فرش ماشینی

روش ارسال سفارش

فروشگاه آنلاین بارنلی به منظور فراهم ساختن خرید اینترنتی گلاب و عرقیات و فرش ماشینی آسان چندین روش ارسال را برای محصولات خود قرار داده است تا مشتری متناسب به شرایط خود یکی را برگزیند و پس از گذشت مدت زمان تعیین شده از سمت واحد پشتیبانی شرکت بارنلی محصول مورد نظر به شما تحویل داده شود .

ارسال از طریق پست : در صورتی که مشتری از شهر اصفهان و کاشان و حومه باشد پس از ثبت سفارش و تکمیل عملیات پرداخت الکترونیکی ، کالای ثبت شده در سبد خرید با ارسال سریع و رایگان برای مشتری فرستاده می شود و تحویل درب منزل است .

ارسال از طریق باربری : اگر مشتری از شهری غیر از اصفهان و کاشان باشد محصول خریداری شده به باربری شهر مقصد ارسال می شود و پس از تایید به مشتری تحویل داده می شود .

ارسال از طریق تیپاکس : در صورتی که مشتری پس از خرید اینترنتی فرش ماشینی و یا گلاب و عرقیات از فروشگاه اینترنتی بارنلی و اتمام عملیات خرید درخواست ارسال محصول با تیپاکس را داشته باشد ، با هماهنگی واحد پشتیبانی شرکت بارنلی برای وی ارسال می گردد . لازم به ذکر است کلیه هزینه ارسال با تیپاکس بر عهده خود مشتری می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'ارسال سریع' , 'تحویل درب منزل' , 'ارسال با تیپاکس' , 'ارسال از طریق پست' , 'ارسال از طریق باربری' , 'خرید اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'فروش گلاب کاشان' , 'گلاب و عرقیات گیاهی کاشان' , 'فروش اینترنتی گلاب درجه یک کاشان' , 'فروش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درباره طرح های فرش ماشینی 700 شانه
راهنمای کامل در مورد تشخیص فرش 700 شانه از فرش طرح 700 شانه
خرید عمده گلاب
راهنمای جامع خرید فرش فانتزی
عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده
ادامه
clear-bug-div