فرش ماشینی

روش ارسال سفارش

فروشگاه آنلاین بارنلی به منظور فراهم ساختن خرید اینترنتی گلاب و عرقیات و فرش ماشینی آسان چندین روش ارسال را برای محصولات خود قرار داده است تا مشتری متناسب به شرایط خود یکی را برگزیند و پس از گذشت مدت زمان تعیین شده از سمت واحد پشتیبانی شرکت بارنلی محصول مورد نظر به شما تحویل داده شود .

ارسال از طریق پست : در صورتی که مشتری از شهر اصفهان و کاشان و حومه باشد پس از ثبت سفارش و تکمیل عملیات پرداخت الکترونیکی ، کالای ثبت شده در سبد خرید با ارسال سریع و رایگان برای مشتری فرستاده می شود و تحویل درب منزل است .

ارسال از طریق باربری : اگر مشتری از شهری غیر از اصفهان و کاشان باشد محصول خریداری شده به باربری شهر مقصد ارسال می شود و پس از تایید به مشتری تحویل داده می شود .

ارسال از طریق تیپاکس : در صورتی که مشتری پس از خرید اینترنتی فرش ماشینی و یا گلاب و عرقیات از فروشگاه اینترنتی بارنلی و اتمام عملیات خرید درخواست ارسال محصول با تیپاکس را داشته باشد ، با هماهنگی واحد پشتیبانی شرکت بارنلی برای وی ارسال می گردد . لازم به ذکر است کلیه هزینه ارسال با تیپاکس بر عهده خود مشتری می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'ارسال سریع' , 'تحویل درب منزل' , 'ارسال با تیپاکس' , 'ارسال از طریق پست' , 'ارسال از طریق باربری' , 'خرید اینترنتی گلاب و عرقیات' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'فروش گلاب کاشان' , 'گلاب و عرقیات گیاهی کاشان' , 'فروش اینترنتی گلاب درجه یک کاشان' , 'فروش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش کودک
فروش عمده عرق گیاهی بهار نارنج
خواص گلاب ناب کاشان
فرش درجه یک کاشان
ده ویژگی فرش خوب
ادامه
clear-bug-div