فرش ماشینی

دمنوش ها و خواص آن

herbal-hot-drink.jpg

تعریف کلی که می توان برای کلمه دمنوش بیان نمود این است ؛ به یک نوع نوشیدنی که در آن از گل ، برگ ، ریشه ، دانه ، ساقه یا میوه یک گیاه دارویی که قابلیت  حل شدن در آب را داشته باشد که به صورت خشک شده یا حتی تازه مورد استفاده قرار می گیرند ، دمنوش می گویند . یکی از قدیمی ترین روش های استفاده از گیاهان دارویی دم کردن است که در این روش داروی گیاهی را ظرف مدت 3 تا 5 دقیقه در یک ظرف از جنس شیشه یا چینی قرار می دهند و دم می کنند .
شرکت بارنلی یکی از بهترین تولید کنندگان بهترین گلاب و عرقیات هستند که علاوه بر آن ، دمنوش های گیاهی فراوانی را در لیست محصولات خود قرار داده است . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بارنلی و بازدید از محصولات با دمنوش های گیاهی این برند معتبر آشنا شده و با در نظر گرفتن نیاز خود ، دمنوش مورد نظرتان را خریداری نمایید .

معرفی دمنوش های گیاهی بارنلی

حال در ادامه به معرفی چند نمونه از دمنوش های موجود در فروشگاه اینترنتی بارنلی می پردازیم تا به طور کامل با آن آشنا شوید . امیدواریم با ارائه این مطالب نقشی در بهبود و سلامتی شما عزیزان داشته باشیم .

دمنوش گیاهی افسردگی و اعصاب

دمنوش افسردگی و اعصاب از ترکیب گیاهان اسطوخدوس ، گاو زبان ، بهار نارنج ، نسترن ، سنبل الطیب ، بادرنجبویه ، بومادران و دارچین تهیه شده که خواص درمانی آن ضد افسردگی ، تقویت اعصاب و آرامبخش است .

 

دمنوش گیاهی انرژی زا

دمنوش انرژی زا از ترکیب هل ، دارچین ، زنجبیل ، گزنه ، یونجه و گشنیز تهیه شده و کاربرد آن افزایش دهنده انرژی بدن می باشد .

 

دمنوش گیاهی به

این دمنوش از میوه به فرآوری شده درست شده است که از جمله موارد درمانی دمنوش به می توان تقویت کننده قلب ، کبد و معده ، تحریک کننده اشتها و آرامبخش بودن را نام برد .

 

دمنوش گیاهی سرماخوردگی

دمنوش سرماخوردگی را از ترکیب گیاهانی چون آویشن ، اسطوخدوس ، پنیرک ، زوفا ، پونه ، رزماری ، شیرین بیان و دارچین آماده کرده اند که در رفع زکام و سرماخوردگی و درمان سرفه موثر است .

 

دمنوش گیاهی فشار خون

برای تهیه دمنوش فشار خون گیاهانی مانند سیر ، زیتون ، خارشتر ، کرفس ، دارچین ، هل و اسطوخدوس را ترکیب نموده اند و برای درمان ، کنترل و پایین آوردن فشار خون استفاده می شود .

 

دمنوش گیاهی قلب

دمنوش قلب از ترکیب گیاه کیالک ، بومادران ، کاسنی ، گل محمدی ، بادرنجبویه و سنبل الطیب تهیه شده که برای تقویت قلب و استفاده به عنوان آرامبخش مفید است .


دمنوش گیاهی قند خون ، دمنوش گیاهی لاغری ، دمنوش گیاهی معده ، دمنوش گیاهی چربی خون و دمنوش گیاهی کبد از دیگر مواردی است که شما می توانید در فروشگاه اینترنتی بارنلی مشاهده نمایید .

کلمات کلیدی مرتبط :
'بهترین گلاب و عرقیات' , 'دمنوش گیاهی' , 'دمنوش گیاهی لاغری'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
عرق نعنا دوآتیشه
مرغوب ترین عرق نعناء
درباره گلاب ناب کاشان
روش های محافظت فرش ماشینی
ارسال رایگان فرش درب منزل
ادامه
clear-bug-div