فرش ماشینی

خرید گلاب قمصر

rose-water-qamsar.jpg

به دلیل شهرت بالای گلاب و عرقیات قمصر کاشان در سطح کشور و جهان و با توجه به درخواست های بالا در این مورد بر آن شدیم تا به طور کامل در مورد گلاب و عرقیجات قمصر مطالب کامل و جامعی را بیان داریم . در ادامه با ما باشید تا به طور کامل با این مسئله آشنا شوید .

 

قمصر ، پایتخت گل و گلاب ایران

قمصر کاشان واقع در 25 کیلو متری جنوب کاشان که در استان اصفهان بوده و جمعیت آن به 40 هزار نفر می رسد . این شهر در میان دره ای سبز و زیبا به طول 9 و عرض 4 کیلو متر است که دارای درختان با تنوع بالا و بوته های گل محمدی می باشد . نام قدیم این شهر قم سر بوده که جاده ابریشم از آن عبور می کرده است و راه ارتباطی برای رسیدن به سیلک می باشد . جالب است بدانید شهر قمصر را پایتخت گل و گلاب کشور می دانند و هر ساله شاهد برگزاری جشنواره گلابگیری در آن هستیم که عامل مهمی در جذب گردشگران داخلی و خارجی است . همه ساله از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد ماه جشنواره های گلابگیری به روش سنتی در این شهر برگزار می شود و به دلیل مسافران و میهمانان فراوانی که وارد می شوند امکانات خوبی را برای آنها فراهم کرده است .

 

جشنواره گل و گلاب در قمصر

یکی از مهمترین مراسم هایی که طرفداران زیادی داشته و همه ساله در 14 استان از کشورمان برگزار می شود گلاب گیری است . لازم به ذکر است که در این میان جشنواره گل و گلاب قمصر از بیشترین شهرت در کشور برخوردار می باشد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . به طور کلی تولید گلاب توسط کارگاه های موجود در کاشان به 15 هزار تن گلاب سنگین ( گلاب درجه یک اصل کاشان ) می رسد .

 

شستشوی حرم امن الهی با گلاب قمصر کاشان

قدمت کاشت گل محمدی در ایران به 7 هزار سال می رسد و مراسم و آئین گلابگیری سابقه ای 1000 ساله دارد که با گذشت زمان شاهد تغییرات جزئی در آن می باشیم . نکته بسیار مهم موجود در این مسئله کیفیت گلاب قمصر کاشان می باشد که شهرت جهانی دارد . هر ساله بعد از پرده برداری خانه خدا ، برای شستشوی کعبه از گلاب قمصر کاشان استفاده می کنند که افتخاری بی نظیر برای تولید کنندگان این شهر می باشد . عرقیات و گلاب قمصر از نظر مذهبی دارای ارج و قربی است و هم چنین برای شستشو و معطر کردن اماکن متبرکه و حرم امامان و معصومین آن را مورد استفاده قرار می دهند .

 

دلیل محبوبیت گلاب و عرقیجات قمصر کاشان

اکثر تولید کنندگان گلاب و عرقیجات قمصر کاشان ، روش سنتی را برگزیده و با این روال بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید می کند . در این بین کارگاه هایی نیز وجود دارد که برای تولید از دیگ های نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می کند . اما ما می خواهیم در مورد دلیل محبوبیت و شهرت گلاب قمصر نیز مطالبی را بررسی و ارائه دهیم . با توجه به مطالبی که ذکر شد به دلیل استفاده از از دیگهای سنتی مسی در تولید این محصولات درجه کیفیت آن و اسانس های حاصل از گلاب و عرقیات بسیار بالا می باشد که همین امر در فروش و مورد پسند قرار گرفتن این محصولات بسیار موثر بوده است . طبق آخرین آمار موجود ، تعداد 25 کارخانه صنعتی و بیش از 1500 کارکاه سنتی که تعدادی بالغ بر 3500 دیگ سنتی مسی و آلومینیومی در آن مورد استفاده قرار گرفته به منظور تولید گلاب و عرقیات گیاهی ، اسانس و عطر گل محمدی در شهرستان کاشان وجود دارد .

 

خرید گلاب قمصر کاشان

یکی از بزرگترین مواردی که در خرید گلاب و عرقیجات باکیفیت مد نظر عموم افراد قرار می گیرد تخیص و خرید بهترین گلاب قمصر کاشان می باشد که در مقالات گذشته هم چون خرید گلاب و عرقیات کاشان ، فروش عمده گلاب درجه یک کاشان ، روش های تشخیص گلاب خالص ، گلاب قمصر کاشان و غیره در این باره و راههای تشخیص این اهم به صورت مفصل صحبت کرده ایم .

در این قسمت لازم است موضوع دیگری را مورد بررسی قرار دهیم . شرکت گلاب و عرقیات بارنلی یکی از معتبرترین و به نام ترین عرضه کنندگان عرقیات و گلاب قمصر کاشان در سراسر کشور می باشد . این شرکت به منظور فراهم کردن خریدی آسان برای مشتریان و جلب رضایت آنان با عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی این امر را ممکن کرده است که هم وطنان عزیزمان در نقطه ای از کشور می تواند گلاب و عرقیجات قمصر کاشان را با بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کرده و رب منزل تحویل بگیرند .

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین بارنلی انواع گلاب و عرقیات سنتی و صنعتی ، دمنوش های گیاهی ، شربت های گیاهی ، عرقیات گیاهی ترکیبی ، عصاره های گیاهی و غیره را مشاهده و متناسب با نیاز خود خریدتان را ثبت و تحویل بگیرید . خرید مستقیم گلاب و عرقیات اصل کاشان امتیازی است که شرکت بارنلی برای کلیه کاربرانش فراهم کرده است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'گلاب و عرقیات قمصر کاشان' , 'گلاب و عرقیجات قمصر' , 'گلاب قمصر کاشان' , 'عرقیات و گلاب قمصر' , 'عرقیات و گلاب قمصر کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دلایل خرید انواع فرش برای منازل
درباره گلاب کاشان و قمصر
فرش 1200 شانه 8 رنگ
فروش عرق گیاهی بیدمشک به صورت عمده
فرش درجه یک چه ویژگی هایی دارد ؟
ادامه
clear-bug-div