فرش ماشینی

عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده

medicinal- plants.jpg

عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده

شاید کمتر کسی در مورد بیماری لوزالمعده و راه درمان آن آگاهی داشته باشد . ولی لوزالمعده بسیار نقش اساسی در دستگاه گوارش ایفا میکند و این عضو کاربردی و مهم 2 وظیفه اساسی را در بدن دارد . اول اینکه به تولید آنزیم برای دفع چربی و جذب پروتئین دارد و دیگر اینکه کمک به افزایش انسولین برای کنترل قند خون را انجام میدهد.
با اینکه لوزالمعده مورد توجه افراد نیست اما بسیار نقش مهمی در بدن دارد . اگر لوزالمعده به خوبی کار نکند مواد غذایی برای رسیدن به بدن دچار مشکل میشود . یکی از مشکلات عمده که برای لوزالمعده بوجود می آید عبارتند از : دیابت که بدلیل ترشح کم انسولین بوجود می آید و یکی از خطرناکترین اختلالات لوزالمعده است . بنا به آمار جهانی سرطان لوزالمعده پنجمین سرطان خطرناک جهان است.
رژیم غذایی مناسب شامل مواد غذایی سالم و استفاده از عرقیات گیاهی مناسب برای لوزالمعده عواملی است که باعث سلامت لوزالمعده میشود و استفاده از عرقیات گیاهی شاید تاثیر کندی پیش برود ولیکن نتایج بسیار مؤثری را در بر دارد.

عرقیات گیاهی مؤثر برای لوزالمعده

عرق گیاهی شیرین بیان: گیاه شیرین بیان برای درمان ناراحتی های ناشی از لوزالمعده بسیار مفید و کاربردی میباشد . این گیاه خاصیت ضد التهاب بالایی دارد و درد ناشی از پانکراس را بهبود می بخشد.
عرق گیاهی برگ زیتون: برگ زیتون یکی از عرقیات گیاهی پر کاربرد میباشد که کمتر کسی از خواص بی نظیر آن باخبر است . از ترکیبات موجود در برگ زیتون ترکیبات ارزشمند فیتوکمیکال ها هستند که ترکیبات شیمیایی موجود در گیاهان است . این گیاه در برابر آفت و بیماری محافظ است و زمانی که ما از این گیاه استفاده میکنیم فیتوکمیکال ها جذب بدن می شود و از بیماری و آفت جلوگیری میکند . از دیگر خواص عرق گیاهی برگ زیتون ضد سرطانی بودن آن است و بیسار برای درمان لوزالمعده مفید واقع می شود.

گیاهان موثر برای لوزالمعده

دم اسب: از جمله گیاهان دارویی مفید که در اروپا و چین از قدیم مورد استفاده قرار داشته است بصورتی که استفاده دو ماه از این گیاه تاثیر بسزایی در درمان قند خون بالا ناشی از لوزالمعده دارد.
مرزنگوش: این گیاه نیز بدلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بالا از دیابت ناشی از لوزالمده جلوگیری میکند.
هلیله ، گل همیشه بهار ، قاصدک ، گل سپاسی ، خوک طلایی و میوه کنار از دیگر گیاهان مؤثر در درمان سرطان لوزالمعده میباشد.
از آنجایی که دیابت تاثیر زیادی در وخیم شدن سرطان لوزالمعده دارد عرقیات گیاهی مفید برای قند بسیار در کنترل سلول های سرطانی کاربرد بالایی دارد که عبارتند از:

عرق گیاهی بوقناق اصل

طبق تحقیقات روی گیاه بوقناق این نتایج را بدنبال داشته است که بوقناق مفیدترین گیاه برای کاهش قند خون در کمترین زمان ممکن میباشد و به طبعیت از آن بسیار برای لوزالمعده مفید است.

عرق گیاهی زیره برای درمان لوزالمعده

طبق نظر کارشناسان گیاهان داروئی عرق گیاهی زیره محرک بسیار قوی در تحریک آنزیم های لوزالمعده(پانکراس) میباشد و به خودی خود تاثیر بالایی برای درمان سرطان لوزالمده دارد.

عرق گیاهی سیر درجه یک

عرق گیاهی سیر علاوه بر بهبود عملکرد قلب بسیار تاثیر بالایی در کاهش فشار خون و قند خون دارد و همین دو خاصیت کنترل گلیسمی و سرطان لوزالمعده را کاهش میدهد.
این مقاله جهت معرفی مواد غذایی و عرقیات گیاهی مفید برای درمان سرطان پانکراس نوشته شد امیدواریم بهره کافی را برده باشید . جهت خرید آنلاین عرقیات گیاهی اصل کاشان به جهت درمان و پیشگیری از پانکراس به سایت بارنلی مراجعه نمایید.

 

واحد فروش و مشاوره کارخانه گلاب و عرقیات گیاهی بارنلی: 09138148010 - 09360356161 - 03133337817

واحد تحقیق و توسعه بارنلی

کلمات کلیدی مرتبط :
عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده, عرق گیاهی شیرین بیان, خرید آنلاین عرقیات گیاهی اصل کاشان, عرق گیاهی برگ زیتون, عرق گیاهی زیره برای درمان لوزالمعده, خواص عرق گیاهی برگ زیتون , گیاهان موثر برای لوزالمعده, عرق گیاهی سیر درجه یک
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
درمان فوری تب
سلامت پوست و مو با استفاده از عرقیات گیاهی
درباره گلاب کاشان و قمصر
عرقیات گیاهی مفید برای لوزالمعده
فرش ماشینی آکریلیک هیت ست شده
ادامه
clear-bug-div