فرش ماشینی

خرید عرق گیاهی خارخاسک

buy-sweatshirt.jpg

خرید عرق گیاهی خارخاسک
این مقاله با هدف آشنایی شما عزیزان با عرق گیاهی خارخاسک و خواص بی نظیر آن در بهبود بیماری های زیادی نوشته شده است.
اکثر ایرانیان عرق گیاهی خارخاسک را برای دفع سنگ کلیه و تقویت نارسایی های کلیوی استفاده می کنند ولی این یکی از خواص بی نظیر گیاه خارخاسک می باشد . در ادامه با خواص دیگر عرق خارخاسک آشنا می شوید.
آشنایی با گیاه خارخاسک
گیاه خارخاسک جزء دسته گیاهان دارویی می باشد که فقط جنبه درمان بیماری را دارد . گل خارخاسک زرد رنگ می باشد و در مناطق گرم و حتی در برخی موارد در کویر نیز رویش دارد . این گیاه مفید مختص به منطقه ای خاص نیست و می توان گفت در اکثر مناطق دنیا دیده می شود و دلیل آن هم خاصیت فراوان خارخاسک می باشد.
قسمتهای مورد استفاده این گیاه شامل دانه ریشه و برگ و حتی می توان گفت تمامی قسمت های گیاه خارخاسک مورد استفاده قرار میگیرد و هر کدام خاصیتی جداگانه دارد . در برخی مناطق دنیا این گیاه پرکاربرد را علف هرز می نامند و در برخی مناطق دیگر به عنوان گیاه گیاهی سمی شناخته می شود . ولیکن از زمان های گذشته و با تکیه بر کتب طب سنتی و تحقیقات علمی در ایران و همچنین تمام کشورهای آسیایی مانند هند و چین این گیاه در رفع بسیاری از بیماری مؤثر بوده است.
گیاه خارخاسک شامل ترکیباتی چون ساپونین ها و فلاونوئیدها می باشد . همانطور که اشاره کردیم عرق گیاهی خارخاسک از گل و برگهای گیاه خارخاسک تهیه می شود . طبیعت خارخاسک سرد می باشد و برای درمان بیماری هایی چون رفع عفونت های داخلی ، رفع درد مثانه و دفع سنگ کلیه ، درمان التهاب مجاری ادرار ، مفید برای کیسه صفرا ، تقویت عمومی بدن ، تقویت دستگاه گوارش ، رفع درد معده و نفخ و همچنین افزایش قوای جنسی را می توان از خواص پر کاربرد عرق گیاه خارخاسک نام برد.
خواص عرق گیاهی خارخاسک
1)بسیار برای کاهش قند خون مفید است و در دوران گذشته برای کاهش قند خون پایه ثابت طب سنتی جوشانده گیاه خارخاسک بوده است.

2)بسیار مفید برای قوای جنسی از جمله افزایش منی و ایجاد نعوظ و روند رابطه را کیفیت می بخشد.

3)عرق گیاهی خارخاسک برای جلوگیری از پروستات مفید است.
4)خارخاسک ناتوانی های جنسی را برطرف می کند . تحقیقات علمی ثابت شده است زمانیکه هورمون های جنسی افراد ناتوان می شوند و میزان تستوسترون کاهش می یابد عرق گیاهی خارخاسک یا جوشانده گیاه خارخاسک این ناتوانی را جبران می کند . همچنین برای ایجاد رابطه جنسی مفید و کامل بسیار مرثر می باشد.
5)علاوه بر کاهش قند خون به کاهش فشار خون و همچنین کاهش چربی خون کاربرد فراوانی دارد .
6)رفع انسداد رگهای قلب بسیار مفید است.
7)برای بدنسازان اگر به همراه مکمل مصرف شود در افزایش قدرت و توان بدنی مفید است.
8)جوشانده برگ گیاه خارخاسک و همچنین جوشانده میوه تازه آن برای دفع ادرار در مواردی که موجب انسداد ادرار می شود و همچنین قولنج برطرف می کند.
9)از دیگر خواص خارخاسک بهبود عملکرد کبد و برای درمان مسمومیت غذایی مفید است.
10)از بدنبال لاغری و کاهش وزن هستید عرق گیاه خارخاسک را با چوب گیلاس و پرزهای بلال جوشانده و قبل یا بعد مصرف غذا میل نمایید وشاهد کاهش وزن بسیار بالای خود باشید.
11)برای درمان بیماری های قلبی و رفع گرفتگی عروقی و برای درمان کم خونی کاربرد فراوانی دارد. 
طریقه مصرف عرق خارخاسک
اگر گیاه خارخاسک را خریداری نموده اید و آن را بصورت جوشانده مورد استفاده قرار می دهید باید توجه داشته باشید که روزانه 25 گرم مجاز می باشد و بهتر است به همراه عسل و یا شکر مصرف گردد.
مقدار مجاز استفاده از عرق گیاهی خارخاسک اصل روزانه دو الی سه وعده آن هم به مقدار یک استکان به همراه آب و قبل از غذا مصرف نمایید.
موارد منع مصرف عرق خارخاسک
با اینکه از لحاظ علمی ثابت نشده است اما در برخی موارد برای زنان باردار مصرف عرق خارخاسک منع شده است و گفته شده مصرف بیش از حد آن باعث سقط جنین می شود . همچنین برای افرادی که دچار میگرن هستند استفاده از گیاه و عرق گیاهی خارخاسک منع شده است . و آخر اینکه برای زنان شیرده و افرادی که دارای تومورهای خفیف هستند گفته شده برای مصرف از این عرق گیاهی با مشورت پزشک صورت گیرد.
هدف از نگارش این مقاله بسیار مفید آشنایی شما عزیزان با گیاه خارخاسک و خواص کاربردی آن برای درمان بیماری های نام برده بوده است امیدواریم بتوانید از این مطالب استفاده لازم را ببرید . لذا برای خرید اینترنتی عرق گیاهی خارخاسک و همچنین خرید عمده عرق خارخاسک به فروشگاه آنلاین بارنلی مراجعه و از سایر عرقیات گیاهی اصل ما بهره مند گردید. با سپاس فراوان گروه تحقیقاتی بارنلی


واحد فروش و مشاوره کارخانه گلاب و عرقیات گیاهی بارنلی: 09138148010 - 09360356161 - 09368586849 - 03133337817

واحد تحقیق و توسعه بارنلی

کلمات کلیدی مرتبط :
خرید اینترنتی عرق گیاهی خارخاسک, خرید عمده عرق خارخاسک, عرق گیاهی خارخاسک, خاصیت فراوان خارخاسک, طبیعت خارخاسک, عرق گیاه خارخاسک, عرق گیاهی خارخاسک اصل
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده عرق خارشتر
راهنمای جامع خرید فرش فانتزی
خرید آنلاین فرش
ویژگی عرقیات گیاهی - قسمت سوم
درمان فوری تب
ادامه
clear-bug-div