فرش ماشینی

درمان سنگ کلیه با داروهای گیاهی

cure-kidney-stone.jpg

سنگ کلیه بیماری است که در مجرای ادراری انسان بر اثر عوامل محیطی و ژنی و وراثتی به وجود می آید . این درد به دلیل وجود سنگ های ریز و کوچک ( کانی ) به اندازه پنج میلی متر در ادرار که ناشی از چاقی زیاد و کم تحرکی ، کلسیم زیاد در ادرار ، غذاهای مضر ، مصرف بعضی از دارو های شیمیایی و الکل و مصرف نکردن آب کافی در روز می باشد و به علت بستن شدن راه ادرار با علایمی چون وجود خون در ادرار ، حالت تهوع و استفراغ و درد شدید در هنگام ادرار کردن همراه است که این درد در عرض بیست دقیقه تا یک ساعت تکرار می گردد . اخیرا درمان سنگ کلیه با داروهای گیاهی به دلیل تاثیر صد در صد و سریع آن مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است . این درد در پشت و پهلوی چپ یا راست به وجود می آید و به چند دسته سنگ کلیه ، سنگ مجاری ، سنگ مثانه تقسیم می شود و دلیل تشکیل  آن ها نیز می تواند غلظت بالای مواد معدنی موجود در ادرار انسان باشد . این بیماری حدودا در اوایل بلوغ و شیوع آن در سن 28 سالگی می باشد . بیماری سنگ کلیه در آقایان از شیوع بیشتری نسبت به خانم ها برخوردار است .
درمان سنگ کلیه با داروی گیاهی
امروزه به دلیل بازار داغ دارو های شیمیایی ، دست های متقلب و سود جویانه در این بازار بسیار زیاد شده است که به فروش دارو های پر عوارض و تقلبی با قیمت های بالا می زنند و به همین علت افراد برای درمان بیماری های خود و عزیزانشان خیلی سخت به عرضه کنندگان دارو های شیمیایی اعتماد می کنند . هم چنین به دلیل هزینه های زیادی که برای این خرید این دارو ها باید متحمل شوند ، به خرید دارو های گیاهی روی آورده اند . چرا که این دارو ها قابل اطمینان تر و از هزینه کمتری برخوردار می باشد . در درمان سنگ کلیه بدون نیاز به دارو می توانید با مصرف صحیح و درست و به موقع دارو های گیاهی نتیجه ای معجزه آسا از آن ها ببینید . به این صورت که با تهیه داروی گیاهی مورد نیاز از هر تامین کننده ای باید طریقه مصرف و موارد منع مصرف آن را نیز پرسیده تا با مصرف آن نتیجه دلخواه را ببینید . در کنار گیاهان یا عرقیجات گیاهی با حمام آب گرم و نوشیدن مایعات زیاد و رعایت رژیم غذایی صحیح می توانید درد های ناشی از این بیماری تا حدی کنترل نمایید . در درمان بیماری سنگ کلیه عرقیات گیاهی چون خار شتر ، بابونه ، بابا آدم ، خار خاسک ، هل ، کرفس و برگ گردو بسیار موثر است که ما در این مقاله شما را با ویژگی و طریقه مصرف هر کدام آشنا می نماییم .
عرق گیاهی خار شتر
خار شتر به دلیل موثر بودن در درمان سنگ کلیه بسیار پر فروش می باشد که این می تواند دلیلی باشد بر تاثیر زیاد آن در درمان این بیماری . خار شتر دارای طبعی سرد و خشک است و به همین دلیل در دفع سنگ های موجود در ادرار بسیار موثر می باشد و برای افرادی که دارای مزاجی گرم هستند و یا افرادی که دچار آبله شده اند ، اصلا مناسب نمی باشد . از این عرق گیاهی مناسب برای سنگ کلیه می توانید 2 بار در شبانه روز استفاده نمایید تا نتیجه ای شفا بخش از آن ببینید .
عرق گیاهی بابونه
بابونه دارای گل های زرد رنگ با برگ های کوچک و سبز می باشد و دارای طبعی گرم و خشک است که در درمان سنگ کلیه موثر می باشد . این گیاه جز گیاهان دائمی است که در فصل تابستان در دشت ها و شن زار ها رشد می کند و مصرف آن برای زنان باردار و بیماران قلبی بسیار مضر می باشد . برای نتیجه گیری بهتر از این داروی گیاهی سنگ کلیه می توانید قبل از غذا آن را مصرف نمایید .
عرق گیاهی بابا آدم
عرق گیاهی بابا آدم دارای طبعی گرم و خشک است که جهت درمان بیماری های کلیوی و تصفیه خون بسیار مناسب و موثر است و مصرف آن تنها یک بار در روز توصیه می شود که در صورت مصرف زیاد آن امکان اختلال در بینایی و کاهش فشار خون وجود دارد . مصرف این دارو برای بیماران مبتلا به فشار خون بالا و آلرژی و مادران باردار منع شده است .
عرق گیاهی خارخاسک
گیاهی کاملا معتدل و موثر در درمان کمر درد و تقویت کلیه و افزایش قوای جنسی می باشد . مصرف مناسب و نتیجه بخش آن دو بار در روز می باشد . هم چنین موارد منع مصرف آن مخصوص به بیماران آلرژی و زنان باردار می باشد .
عرق گیاهی هل
این گیاه پر فروش دارای طبعی گرم و آرام بخش و مفید برای درمان سنگ کلیه و مقوی معده می باشد که رویش آن در مناطق گرم مثل کشور هند بسیار زیاد دیده می شود . با مصرف 3 بار در روز از این داروی گیاهی می توانید نتیجه ای شفا بخش از آن ببینید . مصرف بیش از حد این گیاه برای روده مضر است . هم چنین برای افرادی که مشکلات روده ای دارند نیز استفاده از آن توصیه نمی شود .
عرق گیاهی کرفس
از کرفس به عنوان گیاهی موثر در درمان چاقی بسیار استفاده می شود که از مزایای دیگر آن می توان به درمان سنگ کلیه نیز اشاره کرد . طبع این عرق گیاهی مفید برای سنگ کلیه گرم و خشک می باشد و استفاده از آن برای زنان باردار و شیر ده و افراد مبتلا به آلرژی و اسهال و بیماران ریوی اصلا توصیه نمی شود .
عرق گیاهی برگ گردو
این عرق گیاهی دارای طبعی گرم و خشک تقویت کننده و محرک کلیه ، مقوی بدن و حافظه می باشد . برای نتیجه گیری اثر بخش از این داروی گیاهی کلیه می توانید 3 بار در روز از آن استفاده نمایید . این دارو برای بیماران کبدی و زنان باردار توصیه نمی شود . هم چنین مصرف بیش از اندازه این گیاه باعث بروز حساسیت ، ایجاد مشکل در کبد و کاهش قند خون در افراد می شود که در اندازه مصرف آن باید دقت شود .
البته گیاهان دیگری چون خرفه ، زالزالک و ... هستند که در درمان بیماری سنگ کلیه موثر هستند و می توانید با تهیه آن به درمان سنگ کلیه بدون نیاز به دارو های شیمیایی بپردازید .
فروش اینترنتی داروی گیاهی
شما می توانید برای خرید ارزان تر و دسترسی سریع تر و راحت تر به دارو و عرقیات گیاهی به فروشگاه اینترنتی بارنلی مراجعه نمایید . این فروشگاه آنلاین دارای انواع دارو ها و عرقیات گیاهی مناسب برای انواع مزاج ها و بیماری ها و مشکلات می باشد . با خرید از این فروشگاه می توانید از هر لحاظ از خرید خود اطمینان داشته باشید تا سلامتی خود را سریع تر به دست آورید . با دادن نظرات خود در مورد این مقاله می توانید ما را در جهت پیشرفت و عرضه محصولات با تنوع بیشتر یاری کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
درمان سنگ کلیه بدون نیاز به دارو های شیمیایی مضر و با استفاده از دارو های گیاهی بدون عوارض و مفید و موثر
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تشخیص فرش 700 شانه اصل
قوانین پهن کردن فرش ماشینی
ده ویژگی فرش خوب
ویژگی های عرقیات گیاهی - قسمت دوم
شرایط برای خرید عمده فرش ماشینی کاشان
ادامه
clear-bug-div