فرش ماشینی

ویژگی های عرقیات گیاهی - قسمت دوم

features-herbal-tincture.jpg

در قسمت اول مقاله ویژگی عرقیات گیاهی ، در مورد خواص بعضی از عرقیات توضیح دادیم . در این قسمت در مورد خواص عرقیات گیاهی مهم دیگر توضیح می دهیم . در این مقاله سعی شده است ویژگی عرقیجات گیاهی به صورت کامل قرار داده بشود که شما میتوانید با توجه به خواص درمانی قرار داده شده اقدام به خرید عرقیات گیاهی مورد نظرتان بکنید.

1- عرق بهارنارنج
طبیعت عرق بهارنارنج ، گرم است و تقویت کننده جسم و روح است . آرامش بخش است و هیجانات دستگاه عصبی را کاهش می دهد . استرس و اظطراب را از بین می برد و برطرف کننده یبوست است . اشتهاآور است و اعصاب را تقویت می کند و تپش قلب را از بین می برد .
محصول برای دیدن محصول بهارنارنج کلیک کنید .

2- عرق گیاهی اسطوخودوس
طبیعت اسطوخودوس ، گرم و خشک است . تپش قلب را کاهش می دهد . ضعف اعصاب را از بین می برد . ادرارآور است . تقویت کننده معده است . پایین آورنده تب است . برطرف کننده بیماری های کبدی و بیماری های سینه و سرفه است . برای تقویت حافظه و رفع فراموشی بسیار مفید است . برطرف کننده آسم ، زردی ، سوءهاضمه ، تهوع و سرگیجه و همین طور غم واندوه است .
محصول :  ، برای دیدن محصول اسطوخودوس کلیک کنید


3- عرق گیاهی بابونه
طبیعت بابونه ، گرم و خشک است . از مهمترین خواص عرق بابونه ، این است که زخم معده و ورم معده را درمان می کند . قاعده آور و ادرارآور است . دفع کننده و خرد کننده سنگ مثانه است . سردردهای میگرن را درمان می کند . دردهای عادت ماهیانه را تسکین می دهد . ضدآلرژی است . اعصاب و قوای جنسی را تقویت می کند .
محصول برای دیدن محصول بابونه کلیک کنید .

4- عرق گیاهی کاسنی
طبیعت کاسنی ، سرد است . از خواص عرق کاسنی ، این است که سموم کبد را دفع می کند . مشکلات صفراوی را از بین می برد . با نشاط کننده کلیه ، کبد و قلب است . ضد زردی و یرقان ، ضدجوش و لک و تصفیه کننده خون و سفید کننده پوست است .
محصول :  ، برای دیدن محصول کاسنی کلیک کنید .

5- عرق گیاهی خارشتر
طبیعت خارشتر ، گرم و خشک است . خواص عرق خارشتر بسیار زیاد است . ایدز را درمان می کند چون تقویت سیستم دفاعی بدن را بالا می برد . چاقی و اضافه وزن را از بین می برد . روماتیسم را درمان می کند . بواسیر و زخم های مقعدی را التیام می دهد . خاصیت چربی سوزی دارد . ادرارآوری قوی است . ضدسیاه سرفه و تب ولرز است و کبد و خون را تصفیه می کند .
محصول : برای دیدن محصول خارشتر کلیک کنید .


6- عرق زنیان
طبیعت زنیان ، گرم و خشک است . از خواص عرق زنیان ، درمان کننده روماتیسم است . بیماری معده و کبد را از بین می برد . ضد سرماخوردگی ، یبوست و تب است . درمان کننده بیماری پیسی است . بادشکن ، ضدتهوع ، ضدتشنج ، مقوی قوای جنسی است . نفخ را از بین می برد و بادشکن است .
محصول : برای دیدن محصول عرق زنیان کلیک کنید .


7- عرق گیاهی سنبل الطیب
طبیعت سنبل الطیب ، گرم و خشک است .  از مهمترین خواص عرق سنبل الطیب ، بسیار آرامش بخش است . بیخوابی و اختلالات عصبی را برطرف می کند . رفع کننده میگرن ، اسپاسم ، تپش قلب ، میگرن است .

محصول : برای دیدن محصول عرق سنبل الطیب کلیک کنید

فروشگاه بارنلی تمامی محصولات ذکر شده را دارد . شما عزیزان برای کسب آگاهی بیشتر از عرقیات گیاهی ، کلیک کنید . این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 700 شانه 8 رنگ
ویژگی های عرقیات گیاهی - قسمت اول
فرش 1200 شانه ماشینی - قسمت دوم
روش های محافظت فرش ماشینی
فروش اینترنتی فرش ماشینی
ادامه
clear-bug-div