فرش ماشینی

ویژگی عرقیات گیاهی - قسمت سوم

specification-herbal-tincture.jpg

در این مقاله به ذکر خصوصیات عرقیات گیاهی با قی مانده محصولات بارنلی می پردازیم . بارنلی عرضه کننده عرقیات گیاهی کاشان است که همه محصولات درجه یک و باکیفیت عالی است . در مقالات قبلی ، خواص دیگر عرقیات گفته شد . در این مقاله سعی شده است خصوصیات عرقیات گیاهی با ذکر طبیعت آن ، که شما میتوانید با مراجعه به سایت با ذکر کامل خصوصیات آن ها آشنا شوید و در نهایت اقدام به خرید عرقیجات گیاهی مورد نظر خود کنید.

 

1- عرق بوقناق
طبع بوقناق ، گرم و خشک است . برای کسانی که دیابت دارند بسیار مفید است . خواص عرق بوقناق ، ضد سم ، بهبود کننده زخم ، پایین آورنده قند ، مسهل صفرا ، درمان نفخ روده و معده ، از بین بردن یبوست است .
محصول :  برای دیدن محصول عرف بوقناق کلیک کنید

2- عرق بادرنجبویه
طبیعت بادرنجبویه ، گرم وخشک است . خواص بادرنجبویه ، بسیار زیاد است . آرام بخش اعصاب و روان ، بالا بردن فشار خون برای افرادی که فشارشان پایین است ، بهبود بخشیدن درد مفاصل ، موثر در درمان کم خونی ، بی خوابی ، تپش قلب ، استفراغ های دوران بارداری است .

محصول : برای دیدن محصول عرق بادرنجبویه کلیک کنید


3- عرق گیاهی برگ زیتون
پایین آورنده قند خون ، تقویت حافظه ، استخوان سازی در افرادی که پوکی استخوان دارند و از بین بردن نارسایی کبدی از خواص عرق برگ زیتون است .
محصول : برای دیدن محصول عرق گیاهی برگ زیبوت کلیک کنید.

4- عرق گیاهی بومادران
طبیعت این عرق گرم است . از خواص عرق بومادران ، می توان به ، درمان کننده اسهال و سنگ کلیه ، تقویت کننده معده و آرامشبخش ، از بین بردن شوره سر ، ضد نفخ ، ضد تشنج ، ضد حساسیت ، از بین بردن ضعف پا اشاره کرد .
محصول : محصول عرق گیاهی بومادران کلیک نمایید

 

5- عرق گیاهی ختمی
طبیعت این عرق سرد و تراست . خواص عرق ختمی به این شرح است : درمان سرماخوردگی و گلودرد ، درما ن سرطان ، کاهش و پایین آورنده تب ، درمان زخم معده ، رفع پیچش شکم ، خلط آور ، منظم کردن عادت ماهیانه ، زیاد کننده ادرار ، درمان کننده قولنج است .

محصول : محصول عرق گل ختمی کلیک کنید6- عرق گیاهی شوید
طبع شوید گرم و خشک است . از خواص عرق شوید ، ضددرد ، ضدتشنج ، ادرار آور ، تقویت کننده معده ، زیاد کننده اشتها ، ضد گاز معده ، درمان بی خوابی ، از بین بردن انقباض عضلانی است .
محصول : برای دیدن محصول عرق شوید کلیک کنید


7- عرق شنبلیله
طبیعت این عرق گرم است . از خواص عرق شنبلیله ، می توان به پایین آوردن کلسترول خون ، بهبود زخم ها ، ضدالتهاب گلو ، مفید برای بیماری های قندی ، مناسب برای بیماری قارچ پوستی اشاره کرد .

محصول : برای دیدن محصول عرق شنبلیله کلیک کنید

8- عرق گیاهی هل
طبیعت هل ، گرم و خشک است . تقویت کننده معده و روده است . زیاد کننده اشتها است . تقویت کننده قلب و حافظه است . درد روماتیسم را بهبود می بخشد . درمان کننده سرماخوردگی است . بازکننده قاعدگی و ادرارآور است . خستگی را برطرف می کند .
محصول : برای دیدن محصول ، عرق هل کلیک کنید


9- عرق گل گاوزبان
این عرق طبیعت گرم دارد . خاصیت آن ، آرام کننده اعصاب ، عرق آور ، ادرار آور ، تصفیه کننده خون ، درمان کننده اختلال حواس ، درمان کننده بیماری سرخک و مخملک است .
محصول : برای دیدن محصول ، گل گاوزبان کلیک کنید

شما برای اطلاع پیدا کردن از خوصیلت بیشتر عرقیجات گیاهی کاشان ، می توانید به فروشگاه بارنلی ، مراجعه کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده عرق خارشتر
عوامل موثر در تعیین قیمت فرش ماشینی
ویژگی های عرقیات گیاهی - قسمت اول
گلاب قمصر کاشان
تفاوت فرش و قالی
ادامه
clear-bug-div