فرش ماشینی

ویژگی عرقیات گیاهی - قسمت سوم

specification-herbal-tincture.jpg

در این مقاله به ذکر خصوصیات عرقیات گیاهی با قی مانده محصولات بارنلی می پردازیم . بارنلی عرضه کننده عرقیات گیاهی کاشان است که همه محصولات درجه یک و باکیفیت عالی است . در مقالات قبلی ، خواص دیگر عرقیات گفته شد . در این مقاله سعی شده است خصوصیات عرقیات گیاهی با ذکر طبیعت آن ، که شما میتوانید با مراجعه به سایت با ذکر کامل خصوصیات آن ها آشنا شوید و در نهایت اقدام به خرید عرقیجات گیاهی مورد نظر خود کنید.

 

1- عرق بوقناق
طبع بوقناق ، گرم و خشک است . برای کسانی که دیابت دارند بسیار مفید است . خواص عرق بوقناق ، ضد سم ، بهبود کننده زخم ، پایین آورنده قند ، مسهل صفرا ، درمان نفخ روده و معده ، از بین بردن یبوست است .
محصول :  برای دیدن محصول عرف بوقناق کلیک کنید

2- عرق بادرنجبویه
طبیعت بادرنجبویه ، گرم وخشک است . خواص بادرنجبویه ، بسیار زیاد است . آرام بخش اعصاب و روان ، بالا بردن فشار خون برای افرادی که فشارشان پایین است ، بهبود بخشیدن درد مفاصل ، موثر در درمان کم خونی ، بی خوابی ، تپش قلب ، استفراغ های دوران بارداری است .

محصول : برای دیدن محصول عرق بادرنجبویه کلیک کنید


3- عرق گیاهی برگ زیتون
پایین آورنده قند خون ، تقویت حافظه ، استخوان سازی در افرادی که پوکی استخوان دارند و از بین بردن نارسایی کبدی از خواص عرق برگ زیتون است .
محصول : برای دیدن محصول عرق گیاهی برگ زیبوت کلیک کنید.

4- عرق گیاهی بومادران
طبیعت این عرق گرم است . از خواص عرق بومادران ، می توان به ، درمان کننده اسهال و سنگ کلیه ، تقویت کننده معده و آرامشبخش ، از بین بردن شوره سر ، ضد نفخ ، ضد تشنج ، ضد حساسیت ، از بین بردن ضعف پا اشاره کرد .
محصول : محصول عرق گیاهی بومادران کلیک نمایید

 

5- عرق گیاهی ختمی
طبیعت این عرق سرد و تراست . خواص عرق ختمی به این شرح است : درمان سرماخوردگی و گلودرد ، درما ن سرطان ، کاهش و پایین آورنده تب ، درمان زخم معده ، رفع پیچش شکم ، خلط آور ، منظم کردن عادت ماهیانه ، زیاد کننده ادرار ، درمان کننده قولنج است .

محصول : محصول عرق گل ختمی کلیک کنید6- عرق گیاهی شوید
طبع شوید گرم و خشک است . از خواص عرق شوید ، ضددرد ، ضدتشنج ، ادرار آور ، تقویت کننده معده ، زیاد کننده اشتها ، ضد گاز معده ، درمان بی خوابی ، از بین بردن انقباض عضلانی است .
محصول : برای دیدن محصول عرق شوید کلیک کنید


7- عرق شنبلیله
طبیعت این عرق گرم است . از خواص عرق شنبلیله ، می توان به پایین آوردن کلسترول خون ، بهبود زخم ها ، ضدالتهاب گلو ، مفید برای بیماری های قندی ، مناسب برای بیماری قارچ پوستی اشاره کرد .

محصول : برای دیدن محصول عرق شنبلیله کلیک کنید

8- عرق گیاهی هل
طبیعت هل ، گرم و خشک است . تقویت کننده معده و روده است . زیاد کننده اشتها است . تقویت کننده قلب و حافظه است . درد روماتیسم را بهبود می بخشد . درمان کننده سرماخوردگی است . بازکننده قاعدگی و ادرارآور است . خستگی را برطرف می کند .
محصول : برای دیدن محصول ، عرق هل کلیک کنید


9- عرق گل گاوزبان
این عرق طبیعت گرم دارد . خاصیت آن ، آرام کننده اعصاب ، عرق آور ، ادرار آور ، تصفیه کننده خون ، درمان کننده اختلال حواس ، درمان کننده بیماری سرخک و مخملک است .
محصول : برای دیدن محصول ، گل گاوزبان کلیک کنید

شما برای اطلاع پیدا کردن از خوصیلت بیشتر عرقیجات گیاهی کاشان ، می توانید به فروشگاه بارنلی ، مراجعه کنید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
بهترین عرقیات گیاهی برای درمان قند خون
خرید آنلاین فرش
فرش ماشینی 1200 شانه
همه چیز در مورد عرق گیاهی نعنا
راهنمای جامع خرید فرش فانتزی
ادامه
clear-bug-div