فرش ماشینی

عرقیات گیاهی - قسمت چهارم

herbal-tincture-health-benefits.jpg

به علت اینکه عرقیات گیاهی موجود در فروشگاه بارنلی بسیار زیاد است ، ناگزیر شدیم خصوصیات عرقیجات کاشان را در چندین مقاله جای دهیم . در اینجا به ذکر خصوصیات عرقیجات باقی مانده می پردازیم . در این مطلب قرار داده شده که مطالعه میکنید خواص درمانی عرق گیاهی گل میخک ، عرق زوفا ، عرق شاه اسپرم ، عرق بید ، عرق گشنیز ، عرق آلوئه ورا ، عرق بابا آدم ، عرق کاکوتی و عرق زیره ذکر شده است که شما می توانید با خواندن آن اطلاعات بسیار زیادی را برای خرید عرق گیاهی مورد نظرتان دریافت کنید.

1- عرق گیاهی میخک
خصوصیات عرق میخک به این صورت است :
برطرف کننده بوی بد دهان ، تقویت کننده لثه ، درمان کننده سرفه های خلط آور و تنگی نفس ، تقویت کننده اعصاب و روان ، تصفیه کننده خون .
برای دیدن محصول ، عرق میخک کلیک کنید


2- عرق زوفا
طبیعت زوفا ، گرم و خشک است . از فواید عرق زوفا ، نرم کننده سینه ، تقویت کننده معده ، برطرف کننده کم خونی ، برطرف کننده نفخ شکم ، رفع کم خونی ، برطرف کننده افسردگی ، زیاد کردن اشتها ، ادرارآور ، درمان کننده صرع ، مفید برای روماتیسم و سرگیجه است .
برای دیدن محصول عرق زوفا کلیک کنید

3- عرق شاه اسپرم
طبیعت این عرق گرم است . خاصیت آن ، درمان زخم معده ، درمان دل درد ، تقویت کننده معده ، ضد انگل ، رفع اسهال و استفراغ است .
 برای دیدن محصول کلیک کنید

4- عرق گیاهی بید
طبیعت آن سرد و خنک است . از بین بردن بوی بد دهان ، از بین بردن جوش دهان ، درمان سردرد ، رفع حساسیت بینی و عطسه ، تصفیه کننده خون ، تب بر از خواص عرق بید است .
برای دیدن محصول عرق بید کلیک کنید

5- عرق گشنیز
طبیعت گشنیز ، سرد است . این عرق ، خواب آور ، تسکین دهنده صفرا ، رفع کننده خفقان و وسواس ، قاعده آور و مقوی مغز است . بخور آن برای درمان سینوزیت بسیار مناسب است و جوشانده آن برای رفع انواع سردرد ، مفید است .
 برای دیدن محصول عرق گشنیز کلیک کنید

6- عرق گیاهی آلوئه ورا
طبیعت آن گرم وخشک است . باعث روشن شدن پوست می شود . پایین آورنده قند خون است . ضد جوش و ضد لک است . این عرق ، آرامش بخش است . از پیری زود رس جلوگیری میکند و دفع کننده سموم بدن است .
برای مشاهده محصولات عرق آلوئه ورا کلیک کنید

7- عرق گیاهی بابا آدم
طبع آن گرم و خشک است . خواص عرق باباآدم ، ضدچاقی ، درمان دیابت ، فشارخون ، خارش و لک های پوستی ، زونا ، جوش های غرور جوانی ، روماتیسم و سرخک است . قندخون را پایین می آورد و ادرارآور است .
برای دیدن این محصول برای دیدن محصول عرق بابا آدم کلیک کنید .


8- عرق کاکوتی
این عرق ، طبع گرم دارد . تقویت کنند ه معده ، درمان سیاه سرفه ، برونشیت ، اسهال و روماتیسم ، اشتها آور ، خلط آور ، تقویت بینایی از خواص عرق کاکوتی است .

برای دیدن این محصول محصول عرق کاکوتی کلیک کنید.

9- عرق زیره
طبیعت این عرق گرم و خشک است . از خواص عرق زیره ، لاغرکننده ، چربی سوز ، کاهش وزن و لاغری و چربی سوزی بسیار قوی است . این عرق برای از بین بردن نفخ شکم بسیار موثر است . ضدتشنج و ضدگرفتگی است .
برای دیدن محصول عرق زیره کلیک کنید .

 

تمامی محصولات ذکر شده در مقاله های قبلی ، در فروشگاه بارنلی موجود است . بارنلی برای رفاه خاطر هموطنان عزیز ، اقدام به فروش اینترنتی عرقیات کرده است . تمامی عرقیجات کاشان با ذکر خصوصیات آن ها در این سایت موجود است .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت قالی و فرش ماشینی
قوانین پهن کردن فرش ماشینی
تابلو فرش ماشینی کاشان
همه چیز درباره عرق شاهتره
تاثیر گلاب چیست ؟
ادامه
clear-bug-div