فرش ماشینی

عرقیات گیاهی - قسمت چهارم

herbal-tincture-health-benefits.jpg

به علت اینکه عرقیات گیاهی موجود در فروشگاه بارنلی بسیار زیاد است ، ناگزیر شدیم خصوصیات عرقیجات کاشان را در چندین مقاله جای دهیم . در اینجا به ذکر خصوصیات عرقیجات باقی مانده می پردازیم . در این مطلب قرار داده شده که مطالعه میکنید خواص درمانی عرق گیاهی گل میخک ، عرق زوفا ، عرق شاه اسپرم ، عرق بید ، عرق گشنیز ، عرق آلوئه ورا ، عرق بابا آدم ، عرق کاکوتی و عرق زیره ذکر شده است که شما می توانید با خواندن آن اطلاعات بسیار زیادی را برای خرید عرق گیاهی مورد نظرتان دریافت کنید.

1- عرق گیاهی میخک
خصوصیات عرق میخک به این صورت است :
برطرف کننده بوی بد دهان ، تقویت کننده لثه ، درمان کننده سرفه های خلط آور و تنگی نفس ، تقویت کننده اعصاب و روان ، تصفیه کننده خون .
برای دیدن محصول ، عرق میخک کلیک کنید


2- عرق زوفا
طبیعت زوفا ، گرم و خشک است . از فواید عرق زوفا ، نرم کننده سینه ، تقویت کننده معده ، برطرف کننده کم خونی ، برطرف کننده نفخ شکم ، رفع کم خونی ، برطرف کننده افسردگی ، زیاد کردن اشتها ، ادرارآور ، درمان کننده صرع ، مفید برای روماتیسم و سرگیجه است .
برای دیدن محصول عرق زوفا کلیک کنید

3- عرق شاه اسپرم
طبیعت این عرق گرم است . خاصیت آن ، درمان زخم معده ، درمان دل درد ، تقویت کننده معده ، ضد انگل ، رفع اسهال و استفراغ است .
 برای دیدن محصول کلیک کنید

4- عرق گیاهی بید
طبیعت آن سرد و خنک است . از بین بردن بوی بد دهان ، از بین بردن جوش دهان ، درمان سردرد ، رفع حساسیت بینی و عطسه ، تصفیه کننده خون ، تب بر از خواص عرق بید است .
برای دیدن محصول عرق بید کلیک کنید

5- عرق گشنیز
طبیعت گشنیز ، سرد است . این عرق ، خواب آور ، تسکین دهنده صفرا ، رفع کننده خفقان و وسواس ، قاعده آور و مقوی مغز است . بخور آن برای درمان سینوزیت بسیار مناسب است و جوشانده آن برای رفع انواع سردرد ، مفید است .
 برای دیدن محصول عرق گشنیز کلیک کنید

6- عرق گیاهی آلوئه ورا
طبیعت آن گرم وخشک است . باعث روشن شدن پوست می شود . پایین آورنده قند خون است . ضد جوش و ضد لک است . این عرق ، آرامش بخش است . از پیری زود رس جلوگیری میکند و دفع کننده سموم بدن است .
برای مشاهده محصولات عرق آلوئه ورا کلیک کنید

7- عرق گیاهی بابا آدم
طبع آن گرم و خشک است . خواص عرق باباآدم ، ضدچاقی ، درمان دیابت ، فشارخون ، خارش و لک های پوستی ، زونا ، جوش های غرور جوانی ، روماتیسم و سرخک است . قندخون را پایین می آورد و ادرارآور است .
برای دیدن این محصول برای دیدن محصول عرق بابا آدم کلیک کنید .


8- عرق کاکوتی
این عرق ، طبع گرم دارد . تقویت کنند ه معده ، درمان سیاه سرفه ، برونشیت ، اسهال و روماتیسم ، اشتها آور ، خلط آور ، تقویت بینایی از خواص عرق کاکوتی است .

برای دیدن این محصول محصول عرق کاکوتی کلیک کنید.

9- عرق زیره
طبیعت این عرق گرم و خشک است . از خواص عرق زیره ، لاغرکننده ، چربی سوز ، کاهش وزن و لاغری و چربی سوزی بسیار قوی است . این عرق برای از بین بردن نفخ شکم بسیار موثر است . ضدتشنج و ضدگرفتگی است .
برای دیدن محصول عرق زیره کلیک کنید .

 

تمامی محصولات ذکر شده در مقاله های قبلی ، در فروشگاه بارنلی موجود است . بارنلی برای رفاه خاطر هموطنان عزیز ، اقدام به فروش اینترنتی عرقیات کرده است . تمامی عرقیجات کاشان با ذکر خصوصیات آن ها در این سایت موجود است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'عرقیات گیاهی' , 'عرقیجات کاشان' , 'عرق گیاهی میخک' , 'عرق زوفا' , 'عرق شاه اسپرم' , 'عرق گیاهی بید' , 'عرق گشنیز' , 'عرق گیاهی آلوئه ورا' , 'عرق گیاهی بابا آدم' , 'عرق کاکوتی' , 'عرق زیره'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش گلاب اصل کاشان
فرش ماشینی 1200 شانه
شرایط برای خرید عمده فرش ماشینی کاشان
چرا باید از عرقیات گیاهی استفاده کنیم؟
پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی کاشان
ادامه
clear-bug-div