فرش ماشینی

همه چیز درباره عرق شاهتره

herbal-tincture-fumaria-officinalis.jpg

شاهتره ، گیاهی است با شاخه های ظریف فراوان و برگ هایی با تقسیمات بسیار زیاد که دارای گل های کوچک به رنگ سفید است که به صورت مجموعه ای روی شاخه قرار گرفته است . طبع این گیاه ، سرد و خشک است . این گیاه منبع آنتی اکسیدان است و از مهمترین ویژگی آن ، درمان اگزما و محافظت از کبد است و در این مقاله سعی شده است خصوصیات عرق گیاهی شاهتره به صورت کامل به همراه موارد خواص درمانی که دارد به همراه نحوه خرید عرق شاهتره قرار داده بشود که می توانید مطالعه کنید.

 

1- خواص عرق شاهتره

این عرق هم مانند عرق های دیگر ، خواص فراوانی دارد . از خواص آن این است که عفونت بدن را از بین می برد . کبد را از بین می برد . برطرف کننده استفراغ است . باعث محکم شدن لثه می شود . جبران کننده کمبود ویتامین ث در بدن است . اگر شاهتره را در شکر بجوشانید و به صورت شربت دست کنید ، باعث بهبود شدن کبد است . دمکرده این عرق ، برای رفع تبخال و بهبود کبد مفید است . خوردن این عرق ، باعث تعریق بدن می شود و به کاهش تب کمک بسیار می کند . اشتها آور ، ضد لک و جوش و درمان کننده یرقان و زردی بدن است . مخلوط شاهتره با سدر و ماست و شستشوی بدن با آن ، باعث رفع کهیر است .

 

عرق شاهتره

 

1-1- طریقه مصرف آن

بهتر است قبل از خوردن غذا یک لیوان از این عرق را میل کنید . و مخلوط عرق شاهتره با کاسنی ، بسیار خوب است و بهتر است این مخلوط را به جای مصرف کنید و اثر آن بسیار بیشتر از مصرف شاهتره به تنهایی است  و باعث شفافیت و زیبایی پوست می شود .

 

1-2- مضرات شاهتره

هر عرق گیاهی ، در کنار اینکه مفید است ، بالطبع برای افرادی نیز ضرر دارد . بهتر است این عرق ، در دوران باردهی و شیردهی مصرف نشود . زیاد مصرف کردن این عرق ، باعث ایجاد لرز و تشنج و مرگ می شود .

 

1-3- خرید عرق شاهتره

فروشگاه بارنلی ، برای خرید آسان ، اقدام به فروش اینترنتی عرقیات گیاهی کرده است . شما با مراجعه با این فروشگاه آنلاین ، می توانید از خواص این عرقیات اطلاع پیدا کنید و بعد ، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای جامع خرید فرش فانتزی
سوالات متداول درباره تابلو فرش
آشنایی با خواص و ویژگی های بهار نارنج
همه چیز در مورد عرق گیاهی نعنا
استفاده های درمانی گلاب
ادامه
clear-bug-div