فرش ماشینی

درباره گلاب ناب کاشان

pure-rose-water-kashan.jpg

گلاب ، از جمله عرقیاتی است که پر مصرف است و مصرف آن در طب سنتی بسیار توصیه شده است . گلاب ناب کاشان ، از بهترین محصولات این شهر است و آن هم به خاطر گل های محمدی خوبی است که در این شهر می روید . زمان گلابگیری ، از اواسط اردیبهشت ماه شروع می شود و تا اواسط خرداد ادامه دارد . نام کاشان ، با گلاب پیوند خورده است و هرجا اسم آن می آید ، همه ذهن ها به سمت گلاب کاشان معطوف می شود . یکی از برترین و با کیفیت ترین محصولات است و بهترین گلاب کاشان است . فروشگاه بارنلی ، خرید اینترنتی گلاب را برای رفاه حال هموطنان عزیز ، گذاشته است . در اینجا به  مختصری در مورد خواص گلاب اشاره می کنیم . در ادامه این مقاله سعی شده است همه چیز درباره گلاب ناب کاشان به هراه خواص و ویژگی هایی که دارد قرار داده ایم که می توانید مطالعه کنید .

 

1- خواص گلاب ناب کاشان

خواص گلاب ، بسیار است ولی مهمترین خاصیت آن ، برطرف کننده غم و اندوه است و به همین دلیل ، در مراسم عزاداری بسیار از این ماده استفاده می شود خوردن این نوشیدنی معجزه آسا ، باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و برای افزایش میل جنسی بسیار مفید است . جوش های بدن را برطرف می کند و ضد عفونی کننده پوست سر است و برای مو بسیار مفید است . از دیگر معجزات این نوشیدنی شفابخش این است که بوییدن آن سردرد را برطرف می کند و خوردن گلاب همراه با یخ ، بهترین راه برای گرمازدگی افراد است . دردهای روماتیسمی را بهبود می بخشد و به پوست طراوات و شادابی می دهد و بهترین گزینه برای پاک کردن صورت از آلودگی هاست .

 

2- چه کسانی نباید از گلاب استفاده کنند

کسانی که اسهال دارند ، افرادی که نفخ شدید معده و یا زخم معده دارند ، افرادی که از بیماری هموروئید و یا بواسیر رنج می برند ، نباید از گلاب استفاده کنند .

 

3- جایگاه گلاب در دین

در دین اسلام ، به استفاده از گلاب ، بسیار توصیه شده است و احادیث بسیاری در این زمینه گفته شده است .
پیامبر اکرم می فرماید : ریختن گلاب بر صورت ، آب صورت را زیاد می کند و پریشانی را برطرف می کند .
امام صادق می فرماید : هرکه در روز اول ماه مبارک رمضان ، یک کف گلاب بر رو بریزد ، در آن روز از خواری و پریشانی ایمن گردد و هرکه در آن روز بر سرش یک کف گلاب بریزد ، در آن سال از مرض سرسام و ذات الجنب ایمن گردد .
در طب سنتی جایگاه بسیار ویژه برای گلاب در نظر گرفته شده است . برای خرید اینترنتی گلاب ، کلیک نمایید

کلمات کلیدی مرتبط :
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
عرقیات گیاهی پرمصرف
فروش گلاب اصل کاشان
آنچه از فرش باید بدانید
خرید و فروش فرش ماشینی
انواع گلاب و عرقیات گیاهی
ادامه
clear-bug-div